facebook twitter instagram issuu google+ youtube ustv

Obserwatorium koordynatorem panelu dyskusyjnego "Nanotechnologie i nanomateriały narzędziem rozwoju MŚP".

Obserwatorium Nanotechnologii i Nanomateriałów miało zaszczyt koordynować panel dyskusyjny pt. "Nanotechnologie i nanomateriały narzędziem rozwoju MŚP".

Moderatorem dyskusji był reprezentujący Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN w Zabrzu dr inż. Marcin Libera, a wśród dyskutantów byli:

- Aleksandra Monsiol-Szatkowska - Pełnomocnik Prezydenta Katowic ds. Innowacyjności

- prof. dr hab. Jacek Szade - Uniwersytet Śląski w Katowicach

- dr inż. Andreas Glenz - Prezes Prevac sp. z o.o.

- Krzysztof Skupień - Prezes 3D-nano

- Zbigniew Mularzuk - Prezes Nano Carbon Sp. z o.o.

- Tomasz Bigaj - członek zarządu Smart Nanotechnologies Sp. z o.o.

- dr Martin Eibelhuber - EV Group - Austria

Dyskusja krążyła wokół wysokiego potencjału zastosowań i rozwoju tej gałęzi nauki oraz opartej na niej działalności gospodarczej. Nie zabrakło jednak także głosów dotyczących barier, które musi przekraczać każdy przedsiębiorca działający w tej branży.

Fotorelację z tego wydarzenia mogą Państwo odnaleźć tutaj: